Branginkite šeimos bendruomenę ir RP miestelį - vieta

Branginkite šeimos bendruomenę ir RP miestelį - vieta

Branginkite šeimos bendruomenę

naujas second life bendruomenė ir miestelis

Branginkite šeimos bendruomenę ir miestelį.

„Cherish Family Township“ šiuo metu priima kandidatus į mūsų RP bendruomenę.

laukiamos visos rūšys. Žmogus, kailinis, fėja, nykštukas, kentauras, žvynelis, elfas, ateivis. Jei tavęs neišvardinau, atsiprašau, kad jų per daug, kad visus juos išvardinčiau, bet taip pat esate laukiami.

Tai yra šeimai tinkamas RP ir šeimos raginamos prisijungti, bet mes taip pat mėgstame turėti pavienius asmenis. tai kultūros ir įvairovės mišinys, kuris sukuria stiprią bendruomenę. kai visi gali susiburti ir priimti visus dėl savo charakterio ir moralinio pluošto, o dėl kultūros skirtumų vertina kitus. Noriu sukurti pasaulį, kuriame visi būtų priimami ir niekas nebūtų vertinamas dėl to, kuo labiau mėgsta RP. Jei norite RP kaip vaikas, pūkuotas, ateivis ar išgalvotas fantazijos personažas, galite RP, kaip norite, be kitų sprendimų. Galbūt jums patinka persijungti tarp rūšių, pavyzdžiui, figūros keitiklis, pūkuotas vieną dieną arba kitą dieną vampyras, gerai, čia galite būti tas, kas jums patinka.

Man bendruomenė yra skirta palaikyti savo narius, nesvarbu, ar tai yra klausimas čia, SL, ar jums reikia žmogaus, su kuriuo būtų galima kalbėti realiai, bendruomenė padės jums suteikti jėgų ir pagalbos, kad galėtumėte tai išgyventi. . bendruomenė švenčia jūsų pasiekimus ir skatina jūsų svajones. bet bendruomenė taip pat gali jums pranešti, jei esate per daug su kažkuo susidūręs.
bendruomenė priima jus už jūsų skirtumus ir ydas ir padeda tapti geresniu žmogumi.

įrodykime realiam pasauliui, kad tiek daug skirtingų žmonių ir personažų gali gyventi kartu ir palaikyti vienas kitą. Jei mes galime tai padaryti čia, second life, mes galime tai padaryti realiai. Atmeskime visus skirtumus ir visus rasę ir susiburkime kaip asmenų bendruomenė.

Brangus miestelis siūlo įvairias RP pozicijas, kurias galite užimti. Norėčiau įsteigti šią bendruomenę, kuri veiktų panašiai kaip realaus pasaulio bendruomenė. kur turėsime policiją policijos komisariate ir gydytojus ligoninėje. Galite užeiti į restoraną ir jus aptarnauja personalas. Manau, kad tai leidžia RP jaustis realiau.

ką galime jums pasiūlyti

paslaugos
reguliarus gydytojo kabinetas / gimdymo klinika
policijos tarnybos
gaisrininkų komanda
Post Office
įvairių restoranų
parduotuvė
degalinė, automobilių remonto paslaugos
korpusas
prieiga prie paplūdimio,
grupiniai žaidimai ir pramogos,
„Drive-in“ filmai,
mini golfo aikštynas
bankas
miesto rotušė (teismo salė ir tarpininkavimo konferencijų salė yra miesto rotušėje)
veterinarijos tarnyba
mokyklos namas
bažnyčia
kepykla
naktinis klubas (dalyvauja DeeJay Peapod, DJ Savanah ir DJ Kay)
žemės nuoma / pardavimas
„gacha“ perpardavimo parduotuvė

veisiama naminių gyvūnėlių parduotuvė
Cailey pilies vaikų parduotuvė.
ir dar….

taip pat siūlome bendruomenės paramą.

priimame pretendentus į visus vaidmenis.
mes norėtume parduoti žemę ūkininkams ir įkurti ūkininkų turgų, kuriame mūsų bendruomenės nariai galėtų gaminti patiekalus savo šeimai išmaitinti.

Mes esame puiki bendruomenė tiems, kurie niekada nebuvo prisijungę prie bendruomenės, šeimos ar dar niekada nebuvo RP'ed. galite RP tokiu lygiu, koks jums yra patogus. jei jums patinka para-RP, tada pareikškite jį, tačiau, jei esate naujas RP, jis taip pat gerai. dirbsime su jumis, kai jums prireiks pagalbos.

BENDRIJOS TAISYKLĖS

GYDYKITE KITUS, KAD NORITE, KAD JUS GYDYTUMĖTE ... BŪKITE MOKINGAS IR DRAUGUS
Suprantame, kad kiekvienam yra blogų ar blogų dienų. bet prašau nesistenkite nusivilti kitais.

jokio sielvarto / trolio

neateikite čia ketindami priekabiauti ar patyčias kam nors iš bendruomenės ar lankytis žemėje.

vampyrų demonams ir visoms kitoms būtybėms, kurioms reikia maitintis kitų krauju ar kūnu, neleidžiama ką nors įkandinėti, nebent tas asmuo sutiko ir leido.

prašome išlaikyti suaugusiųjų veiklą namuose, o ne viešose vietose. tai yra šeimai palanki aplinka.

bus nustatyta, kad visi, kurie pažeidžia šias taisykles, išeis. jei elgesys ir toliau kelia problemų, būsite užblokuotas iš žemės.

prašome išlaikyti šią vietą ramioje vietoje, kur žmonės mėgaujasi.

norėdami kreiptis, užpildykite užrašą, atsakydami į žemiau pateiktus klausimus, ir nusiųskite Carlene Christenson arba Lylabug Resident. Mes laukiame susitikimo su jumis. Jei norite gauti informacijos apie parduotuvės vietos nuomą mūsų sim, susisiekite su Carlene Christenson.

————————– NENURODYTI PARAIŠKOS (ARBA neturėtume pateikti paraiškos?)

(tik kelios idėjos, padėsiančios atsieti toksiškus žmones)

Avataro vardas:

profesija, jei yra:

Kodėl tu čia?

• Ar norėtumėte nusipirkti žemės?

• Ar norėtumėte išsinuomoti būstą?

• Ar norėtumėte prisijungti prie mūsų bendruomenės?

• ar norėtumėte prisijungti prie mūsų miestelio RP?

kodėl norite prisijungti prie mūsų bendruomenės / miestelio?

Kuo jūs esate idealus kandidatas į mūsų bendruomenę?

Ar turite kokių nors specialių įgūdžių ar norite įsitaisyti viename iš miesto verslų?

Gyvensite branginamoje žemėje ar kitur?

Koks jūsų RP lygis? Ar esate patyręs RP'eris, ar tik pradedate?

mūsų bendruomenė siekia padėti kitiems be teismo sprendimo, jei pastebite, kad kažkas yra dėl ko nors nusiminęs, nesvarbu, ar žinote tada, ar ne, bet galite pasakyti, kad jam reikia pagalbos, ar jūs eitumėte ir sakytumėte, kad tai ne jūsų problema, ar galėtumėte pasiūlyti padėti nepažįstamajam?

sakykite, kad esate para-rp ir kažkas prisijungia prie rp, kuris akivaizdžiai yra naujas ir tik duodamas trumpus 1–3 žodžių atsakymus, ar jūs lieptumėte jiems palikti savo rp, nes jie tai daro ne taip gerai, ar priimtumėte juos į rp leisti tada rp savo lygyje?

Ar turite problemų su Furries, vaikų avatarais ar kitomis rūšimis?


TELEPORTAS
Teminis įvykis